Сплатити кредит, % – 24/7 он-лайн 2024-06-13T11:39:20+02:00

Сплатити кредит,% – 24/7 он-лайн


* Комісія становить: Platon – 0,8% .

1.     2.

Сплатити кредит, % ОН-ЛАЙН

Сплата кредиту та відсотків online – новий сервіс для людей, які цінують свій час. Відтепер не обов’язково відвідувати відділення ломбарду для продовження терміну кредитного договору. Зробити це, а також частково погасити суму кредиту (обов’язковий залишок по кредиту не може бути менше ніж 1 грн.), можна на нашій сторінці, знаходячись у Вашому улюбленому кріслі в комфортній обстановці. Ви маєте змогу сплатити відсотки і бути впевненим  у збереженні  Вашого предмету застави. Для цього  треба Ваш договір і банківську карту.

Як здійснити оплату?

1. Натисніть на кнопку ”24/7 он-лайн сплатити кредит, %

2. Для користування сервісами необхідно пройти реєстрацію, якщо Ви вже зареєстровані повторна реєстрація не потрібна, перейдіть до пункту 5 даної інструкції.

3. Введіть номер телефону, який вказували при укладанні договору, придумайте пароль, зазначте дату народження, придумайте кодове слово, ознайомтесь з правилами обслуговування.

4. Для завершення реєстрації введіть код який отримали в СМС. Після завершення реєстрації можете повноцінно користуватись нашими сервісами. Для зручності рекомендуємо встановити наш додаток для смартфону.

5. Після авторизації в особистому кабінеті необхідно натиснути “Сплатити кредит, %”.

6. Вибрати відділення та номер договору.

7. Якщо договір відсутній в списку, Ви можете особисто додати його, скориставшись кнопкою “Додати договір” та ввести номер договору і Чек-суму.

8. Визначити суму погашення із зазначеного діапазону.

9. Введіть номер банківської карти, термін її дії та код CVV2. Введення даних банківської карти є абсолютно безепечним.

10. Після підтвердження операції у Вашому смартфоні операція виконана.

Звертаємо Вашу увагу на наступні важливі відомості:

  • комісія за послугу становить 2,6% (EasyPay) від суми онлайн-оплати;
  • оплата здійснюється для карт Visa/Mastercard;
  • мінімальна сума для погашення: усі нараховані відсотки на момент авторизації;
  • online оплата доступна тільки в період дії договору + 7 календарних днів. Починаючи з 8-го дня прострочення, оплата доступна тільки у відділенні Ломбарду;
  • договір буде пролонгований на умовах, аналогічних основному договору (тобто збережеться термін, % ставка і оцінка виробу);
  • для повного закриття (погашення) кредиту і викупу виробу, необхідно  звернутися у відділення; послуга доступна усім клієнтам мережі ломбардів ”ЛОМБАРD 9999”.

Сплатити кредит ONLINE на EasyPay

Оплату згідно договору ЛОМБАРD 9999 можливо здійснити на сайті платіжної системи easypay.ua

https://easypay.ua/ua/catalog/services/pawnshops/lombard-9999