Добрати залишок по кредиту на карту – 24/7 он-лайн 2024-06-13T11:48:25+02:00

Добрати залишок по кредиту на карту – 24/7 он-лайн

1.     2.

Добір залишку по кредиту на карту – 24/7 он-лайн – новий сервіс для людей, які цінують свій час. Відтепер не потрібно їхати у відділення Ломбарду, щоб отримати додаткові кошти у межах Вашого договору. Отримати гроші на картку Ви можете на нашій сторінці сайту, знаходячись у Вашому улюбленому кріслі в комфортній обстановці. Для цього треба мати Ваш договір під рукою.

Добір дозволяє клієнту отримати кредитні кошти частинами по мірі необхідності в межах встановленого ліміту та обумовленого кредитним договором терміну; гасити всю суму заборгованості або тільки її частину; здійснювати повторне запозичення протягом терміну дії кредитної лінії.

Як отримати добір на картку?

1. Натисніть на кнопку ” Кредитна лінія: 24/7 он-лайн добрати залишок по кредиту на карту ”

2. Для користування сервісами необхідно пройти реєстрацію, якщо Ви вже зареєстровані повторна реєстрація не потрібна, перейдіть до пункту 5 даної інструкції.

3. Введіть номер телефону, який вказували при укладанні договору, придумайте пароль, зазначте дату народження, придумайте кодове слово, ознайомтесь з правилами обслуговування.

4. Для завершення реєстрації введіть код який отримали в СМС. Після завершення реєстрації можете повноцінно користуватись нашими сервісами. Для зручності рекомендуємо встановити наш додаток для смартфону.

5. Після авторизації в особистому кабінеті необхідно натиснути “Добрати залишок кредиту на карту”.

6. Вибрати відділення та номер договору.

7. Якщо договір відсутній в списку, Ви можете особисто додати його, скориставшись кнопкою “Додати договір” та ввести номер договору і Чек-суму.

8. Вказати номер карти на яку необхідно зарахувати кошти.

9. Ввести суму добору із запропонованого діапазону.

10. Ввести код підтвердження отриманий в СМС.

11. Вітаємо! Гроші на карті!